Sık Sorulan Sorular

Evet, Epin Yükle %100 Güvenlidir. Kredi Kartı Ödemelerimizde 3D Security sistemi kullanılmaktadır. Paranız %100 kullandığınız bankanın güvencesi altındadır.

Sitemiz üzerinden Destek kısmını tıklayarak Destek Talebi Gönder alanından bize mesaj gönderebilir veya 0850 304 1 444 iletişim numamızdan bize haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 saatleri pazar günü ise 09:00-21:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

TL yüklemeleri operatörde problem yok ise anında yüklenmektedir.

“Secure Sockets Layer” kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL calışması ise kısacası bilgilerin şifrelemesinde 2 adet anahtar kullanılır. Bu anahtarlar, dijital olarak kodlanmış bir yazılımdır ve bir anahtarın kilitlediği veriyi, sadece diğeri açmaktadır.

Böylelikle E-Ticaret sitelerinde alış-veriş yapan kişilerin bilgileri çözülmesi imkansız olacak şekilde gizli tutulmaktadır.

Eğer hattınızla ilgili bir problem yok ise paketten yararlanıyorsanız tamamının yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz

Sitemiz üzerinden bir gün içerisinde aynı Kredi Kartı ile sadece bir yükleme yapabilirsiniz .

sitemizde Hesabım alanından Bireysel Üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz üyeliğiniz oluşturukdugubda iki adet yükleme yapabilirsiniz

Sitemizde Yükleme İşlemleri bölümünde Yükleme Takip alanı bulunmaktadır tilgili alana telefon numaranızı yazarak burdan takibini sağlayabilirsiniz.

Hattınıza yüklemek istediğiniz paket yararlanamadığınızdan dolayı iptal olmuş olabilir, yanlış bir GSM operatörü seçmiş olabilirsiniz bu yüzden yüklemeniz iptal almış olabilir, iptal olan yüklemelerle ilgili müşteri temsilcilerimiz 48 saat içerisinde size geri dönüş yapacaklardır.Telefon numaralarınızdan size ulaşılamaz ise mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir bu şekide takibini yapabilirsiniz.

Kontör yükleme işlemi yapılırken kartınızdan para kesilmeden önce 3D güvenlik şifresi telefonunuza SMS olarak gelmektedir, eğer şifre geldi isede onayladıysanız paranız kesilmiştir ayrıca bankanızı arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz
Bu konu için bankanız ile görüşme sağlamanız gerekmektedir bankada telefon numaranız tanımlı olmayabilir
Yapmış olduğunuz işlemlerde Kredi Kartınızdan bir çekim yapılması için 3D güvenlik şifresi gönderilmektedir kesinlikle 3D güvenlik şifrenizi girip onaylamadan çekim yapılmaz kartınızdan çekilen miktar ise almak istediğiniz tam veya paket yüklemesinin miktarı kadardır dilerseniz bankanızı arayarak ne kadar çekim yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Hesabım alanından Kurumsal Bayilik Başvurusu kısmındaki formu doldurarak bayilik başvurusunda buluna bilirsiniz. Bayiliginiz açıldığında şirreleriniz ve nasıl giriş yapabilieceğiniz Sms olarak telefonunuza gönderilecektir. Detaylı bilgi için www.guvengroup.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilir veya 0850 304 1 444 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Hayır, ücretsiz bir şekilde üye olup alışveriş yapabilirsiniz.