Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik

Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik
Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik
Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik
Satın Alınan Ürün İçin Destek
Stok: 99

Fiyat: 43.5₺

Adet:Satın Alma Seçenekleri


Ürün Hakkında

Sunix Yeni Nesil Vantuzlu Pubg Tetik

IOS/ Android akıllı telefonlarda oyunlar için tasarlanmış, bir çift mobil oyun tetikleyici denetleyicisinde gelir.

Oyununuzda profesyonel olmanıza yardımcı olmak için oyun deneyiminizi etkili bir şekilde geliştirin.

Ultra hassasiyet için elektrostatik indüksiyon! Elektrostatik kaynaklı malzemeden yapılmış, tetik düğmesine dokunduğunuzda hemen tepki verecektir.

Pürüzsüz mobil oyun kontrolleri ve deneyimi için maksimum hassasiyet sağlar.

Düşmeden güçlü vantuz! Sadece telefon ekranına yapışır ve oynamaya başlar! Ultra güçlü bir vantuz ile bu tetik kontrolörü, ileri geri iterken bile düşmeyi önler! Basit çalışma üzerinden eşzamanlı kontroller!

Mobil oyun tetikleyici denetleyicisi ile, düğmelere basmak için indeks parmaklarını kullanarak aynı anda hareket edebilir, çevirebilir, nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.

Düğmeyi doğrudan beceri düğmesinin üzerine koymanız ve ardından beceriyi tetiklemek için metal veya silikon parçaya dokunmanız yeterlidir.

Birden fazla oyun ile uyumlu! PUBG için uyumlu, görev çağrısı, bıçak çıkışı, hayatta kalma kuralları, Survivor Royale, kritik Ops, vb. Oyun, anahtarları özelleştirmeye ve sürüklemeye izin verdiği sürece, bu mobil oyun denetleyicisi ile oynayabilirsiniz.

Siparişleriniz Otomatik Olarak Teslim Edilir. E-Pin (Epin) ve Hediye Kartları Tek Kullanımlıktır. İade Veya Değişim Hakkı Bulunmamaktadır.

Yorumlar ()

Hiç yorum yok!